• Новак
Хлапак Носителот, од не ' Рѓосувачки Челик Безбедност Хлапак Стои, Паѓа Превенција Хлапак Стојат Заградата за Бања Прибор

Хлапак Носителот, од не ' Рѓосувачки Челик Безбедност Хлапак Стои, Паѓа Превенција Хлапак Стојат Заградата

DEN 482.16

Достапност
Достапно за нарачка

ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МАТЕРИЈАЛ : хлапак носител е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик.Изгледот е здрава, безбедна и светли.Чистење е многу погодно.СТАБИЛНА БАЗА : На хлапак решетката е опремен со една стабилна база.Промовирање на воздух за сушење на лицето четки, го продолжи животот на четки, и да се зголеми основицата за да се обезбеди стабилност.ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР : На хлапак носителот усвојува едноставен и уникатен дизајн, кои можат да ви помогнат ефективно да ги зачувате простор за складирање.Чувајте ја вашата бања чиста и уредна.ТАПИСЕРИИ ИЗРАБОТКА : клипот донесува модерен и исклучителна форма.Таписерии изработка, совршен лак, се нежни, силно чувство на квалитет, елегантен и великодушни.Од СУШТИНСКО значење за БРИЧЕЊЕ ДОДАТОЦИ ВО БАЊАТА : На хлапак носител е од суштинско значење за бричење додаток во бањата, многу погодна за одредување на хлапак во бањата.Спецификација : Предмет Тип : Безбедност Хлапак Стојат Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Сребро Црна Пакет Листа : 1 x Безбедност Хлапак Застане.

Спецификацијата

Item Type:
Safety Shaver 
Material:
Stainless steel
Color:
Silver Black
Package List:
1 x Safety Shaver Stand :

Со стоката дадена додека купуваат

SHUBIAO-wwcha Мажите Брада Хлапак Сет,Професионални Прирачник Жилет,за Мажи, Вклучувајќи Двострано Жилет,Нерѓосувачки

УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ние сме посветени на обезбедување на сите клиенти со високо квалитетни производи

DEN 333.12

Newmind Легура Четка За Бричење Стојат Носителот На Жилет Пондерирана База Рака Хлапак Алатка - Застане/Четка/Razor/Сад

* Висока qulity и делукс бричење алатка во собата, со просечна база за стојат стабилност Тоа може да се одрж

DEN 431.76

Безбедност Стојат, од не ' Рѓосувачки Челик Четка за Бричење Носителот Трајни производи за Секојдневна Употреба

Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, кој е силен и издржлив, не ' рѓа, и може да се кори

DEN 381.36