• Новак
Ratchet Ремени, Вратоврска Надолу Ремени Ratchet Вратоврска Надолу Рака 1in Ширина со Ratchet Тока за Автомобили за Камиони(3m (9.8 ft))

Ratchet Ремени, Вратоврска Надолу Ремени Ratchet Вратоврска Надолу Рака 1in Ширина со Ratchet Тока за Автомобили

DEN 318.96

Достапност
Достапно за нарачка

[Цврсти и Издржливи] Овој вратоврска надолу рака е направен од висок квалитет на полиестер, кој е практичен, цврсти и издржливи. [Широка Примена] Овој рака има широк спектар на употреба, може да се користи во автомобили, камиони за стоки, luggages, мебел, итн. [Безбедно и Сигурно] Овој вратоврска надолу рака може да се поправи на стоки на автомобил или камион цврсто, и тоа исто така може да се заштити вашите автомобили. [Двојно J Кука Дизајн] Со висока јачина на двојно Ѕ кука дизајн и обезбедување на стоки повеќе цврсто, не е лесно да падне. [Нерѓосувачки Челик Тока] Направени од не ' рѓосувачки челик, тока со висока цврстина, затегнувачка и повлечете отпор, не е лесно да се деформира.Функција : 1. [Цврсти и Издржливи] Овој вратоврска надолу рака е направен од висок квалитет на полиестер, кој е практичен, цврсти и издржливи.2. [Двојно J Кука Дизајн] Со висока јачина на двојно Ѕ кука дизајн и обезбедување на стоки повеќе цврсто, не е лесно да падне.3. [Нерѓосувачки Челик Тока] Направени од не ' рѓосувачки челик, тока со висока цврстина, затегнувачка и повлечете отпор, не е лесно да се деформира.4. [Безбедно и Сигурно] Овој вратоврска надолу рака може да се поправи на стоки на автомобил или камион цврсто, и тоа исто така може да се заштити вашите автомобили.5. [Широка Примена] Овој рака има широк спектар на употреба, може да се користи во автомобили, камиони за стоки, luggages, мебел, итн.Како да го Користите : 1 Кука на јадицата на рака до крајот на goods2. На другиот крај продира во ratchet на tensioner3 Повлечете нагоре и надолу за да го земе rope4 Стиснете на спојување на справи и лесно да ги отстраните it Specification : Предмет Тип : Ratchet Strap Strap Материјал : Polyester Ratchet Тока Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Width : Прибл. 25мм / 1.0 во Пакет Листа : 1 x Ratchet Strap1 x Ratchet Тока.

Спецификацијата

Item Type:
 Ratchet Strap
Strap Material:
Polyester
Ratchet Buckle Material:
Stainless Steel
Width:
Approx. 25mm / 1.0in
Package List:
1 xRatchet Strap1 x Ratchet Buckle :

Со стоката дадена додека купуваат