• Новак
Exo Тера Стрела Жаба Bromelia Растенијата, Рептили Терариум Декорација

Exo Тера Стрела Жаба Bromelia Растенијата, Рептили Терариум Декорација

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Реални, природен изглед на растенијата.Монтажни, urn-како, вода собирање rosette.Може да биде поставен директно или на 45 степени агол.Го стимулира одгледување однесување во жаби.Реални, вкусен и waxy лисја.На Exo Тера Стрела Жаба Bromelia е многу реална Bromelia се наоѓаат во повеќето жаба живеалишта.Преклопувањето waxy остава обезбеди идеална платформа за женски жаби да се депонира нивните јајца.На Exo Тера Стрела Жаба Bromelia може да биде поставен директно нагоре или на 45 степени агол.На urn-како rosette го задржува вода, се користи од страна на жаби, како базени и да депозит нивните полноглавци, и кој се одвојува за лесно чистење или за собирање на полноглавци.Тоа им помага да се создаде природната средина во која вашата рептил се чувствува во право дома.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат