• Новак
Флексибилни се Наведнуваат-A-Гранка Џунглата винова Лоза Пластични Терариум Фабрика Остава Милениче Хабитат Оркестарот за Гуштер,Жаби, Змии и Повеќе Влекачи (Репт?

Флексибилни се Наведнуваат-A-Гранка Џунглата винова Лоза Пластични Терариум Фабрика Остава Милениче Хабитат

DEN 388.56

Достапност
Достапно за нарачка

❤Оваа свила терариум растенијата се изработени од свила и пластика,Идеални за употреба во повеќе стерилен сет-up прозорци и, исто така, можат да го користат во оние места на терариум, каде што вистински растенија не може да напредува или преживее.Answer : ___________________________ Note : .Со природен изглед и чувство.Со природен изглед и чувство.Тие се наведнуваат да се вклопи вашето домашно милениче е комплет нудејќи повеќе поддршка од конвенционалните лозата.Совршен прилог на било терариум.Солидна џунглата винова лоза со метални core го прави лесно да се наведнуваат и издржливи.Погодни за употреба во различни рептил кафези,како што се игуана кафез,камелеон кафез,гуштер кафез змија кафез пустиник рак кафез,итн.8 инчен , должина 120cm / 3. ❤Здрав, водоотпорен и bendable,лесен стил.Помага да се создаде природна средина за нашите влекачи кога нашите влекачи тие искуство некои благи промени и да не се досадуваат.Овие винова лоза се bendable, извртени живот-како винова лоза со природно чувство и изглед и може да се извртени заедно со винова лоза на различни големини за да креирате 3-D живеалиште.Совршен прилог на било terrarium Very флексибилни џунглата лозата изгледа реално и полесно да се чисти.Кога моделирање, прекумерна свиткување гранки може да доведе до површината на пена може да се растргнат, но не влијае на користењето на пејсаж.Одлично за гуштер, chameleons, дрво жаби, geckos, желки,змии и многу повеќе.На груба површина, го прави лесно да се искачи на и потпора.Совршен прилог на било терариум.Солидна џунглата винова лоза со метални core го прави лесно да се наведнуваат и издржливи.Лесно да се финализира дизајн,моделирање е protean.Со природен изглед и чувство.Погоден за гуштери, chameleons, дрво жаби, geckos, желки, змии.Совршен за arboreal влекачи и amphibians.На faux шума гранка може да обезбеди соодветна вежба за многу видови рептили.Изработен од специјален СТП и железо метал,Здрав, водоотпорен и bendable,лесен стил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат