• Новак
Balacoo Вештачки Лозата Милениче Хабитат Терариум Декорација за Желка Гуштер Жаби, Змии

Balacoo Вештачки Лозата Милениче Хабитат Терариум Декорација за Желка Гуштер Жаби, Змии

DEN 401.52

Достапност
Достапно за нарачка

На СТП винова лоза за влекачи е со метал внатре кои може да се произволни криви стереотипи.Одлично за гуштер, chameleons, дрво жаби, geckos, желки,змии и многу повеќе.Лесно да се финализира дизајн,моделирање е protean.Креативни DIY дизајн го користите вашиот паметен идеи виси ivy може да ви помогне да ги красат вашиот аквариум.Опис На СТП винова лоза за влекачи е со метал внатре кои може да се произволни криви стереотипи.Одлично за гуштер, chameleons, дрво жаби, geckos, желки,змии и многу повеќе.Лесно да се финализира дизајн,моделирање е protean.Креативни DIY дизајн го користите вашиот паметен идеи виси ivy може да ви помогне да ги красат вашиот аквариум.Функција - Боја : Зелена. - Материјал : ПВЦ и Челик жица. Големина На : Прибл. 100 x 1 x 1cm.Пакет Вклучувајќи 1 x Ратан Лента 4 x suckers 1 x бршлен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат