• Новак
WOLEDOE Рептил Вештачки Орхидеи Растенија за Терариум Оркестарот, Crested Gecko Резервоарот Додатоци одговара Брада Змеј Леопард Гуштер Змии Камелеон Хабитат - Бела

WOLEDOE Рептил Вештачки Орхидеи Растенија за Терариум Оркестарот, Crested Gecko Резервоарот Додатоци одговара

DEN 156.00

Достапност
Достапно за нарачка

ТЕРАРИУМ РАСТЕНИЈА Создаде дополнителна забава за вашето домашно милениче со додавање на очите бариери, криенка места, и екстра качување формирање на неговото живеалиште.Овие флексибилни декорација може да се извртени да се формира на различни видови на објекти, и може да се додадат со вклучени вшмукување чаши.ЛЕСНО ДА се ОДРЖУВААТ - ти Даде истите предности на живи растенија, но тие се полесно да се чисти и одржува.Растенија, вистински или лажни, помогне да се обезбеди вашето домашно милениче со доволно крие места и додава различни до нивниот дом.ДОБАР МАТЕРИЈАЛ - Лажни орхидеи и виси винова лоза Направени од безбедносни пластика, тие се безбедно и лесно да се чисти, може да се увери дека тоа е безбедно од вашиот рептили.Таа изгледа одлично во резервоарот направи тоа дојде на живот.РЕПТИЛ РАСТЕНИЈА - Овој рептил оркестарот растение е добро за брада змеј, Crested Gecko, гуштери, жаби, chameleons, змии, дрво жаба, пустиник рак и други влекачи.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - 1 buc вештачки phalaenopsis и 1 buc виси винова лоза , со вшмукување чаши.Потекнуваат од љубовта на домашни миленици, ние се заложи за обезбедување на подобар живот за домашни миленици.Очигледно е дека таму не се многу за да ги видиш за лажен растенијата и виси орхидеи, но јас навистина ми се допаѓа оваа.Во моето мислење, тоа изгледа реално и јас го сакам тоа.Го ставив во мојата леопард gecko тенк и тој секогаш е качување на тоа.Мојот Леопард Gecko сака ова.Тоа е симпатична и се одличен додаток да им даде на вашиот рептили.Ова може да биде поставен насекаде во терариум.Ние препорачуваме ставање на тоа некаде вашиот рептил има пристап и сака да се дружи.Пакет Вклучувајќи : 1 buc вештачки phalaenopsis и 1 buc виси винова лоза , со вшмукување чаши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат