• Новак
Exo Тера Пустината Земјата Растенијата, Рептили Терариум Декорација

Exo Тера Пустината Земјата Растенијата, Рептили Терариум Декорација

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Крајно реални реплики на вистински растенија.Создава природна крие места за влекачи и amphibians.Опремени со пондерираниот база за дополнителна стабилност.Идеален за употреба во повеќе стерилен сет-up прозорци.Се користи во оние места на терариум, каде што вистински растенија не може да напредува или преживее.Exo Тера Прст Кактус Пустината Терариум Растенијата е точно реплика на нејзините природни колеги и е полесно да се одржува.На кактус реплика е вистина во сите аспекти со ниско на земјата и тркалезна форма.Овој погон нуди истите предности како живи растенија дали целта е декоративни, создавање крие места, или проширување на живеалишта област.Сите Exo Тера е Терариум растенија дојде опремен со пондерираниот база овозможувајќи за стабилност и лесно поставување.Растенијата се лесно да се чисти и едноставни за одржување.Комбинација на живи растенија и Exo Тера Терариум Растенија е совршен, па дури и во простори каде живеат растенија нема да напредува ќе има природен изглед украси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат