• Новак
Flo-Магистер од страна на Хадсон 5BPL Pumpless 1.3 Литри Батеријата Напојува Sprayer, Проѕирен

Flo-Магистер од страна на Хадсон 5BPL Pumpless 1.3 Литри Батеријата Напојува Sprayer, Проѕирен

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Литиум-јонска Батерија напојува sprayer.Нема транспорт бара и спрејови околу 18 литри на течност, на едно полнење.Проѕирен 1.3-Литри резервоар овозможува лесно следење на течност нивоа.Прилагодливи млазницата – спрејови од фина магла да права поток.Удобен, поместена рамо, рака за удобност и преносливост.Палецот-управувана прекинувач.Двојно telescoping стапче, се протега од 16 до 35-инчи.Оваа 1.3 литри, литиум-јонска напојува sprayer ќе спреј околу 18 литри на течност, на едно полнење.Нема транспорт бара И проѕирен резервоарот овозможува лесно следење на течност нивоа.Двојно telescoping стапче се протега од 16 до 35" & млазницата се прилагодува за повеќе спреј модели од фина магла да права поток.Ова одделение, исто така, има лесен за користење палецот-управувана прекинувач & удобен, поместена рамо, рака за удобност & преносливост.На литиум-јонска батерија & полначот се вклучени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат