• Новак
McKleinUSA N Серија, Cumberland, Нано Технологија-Светло Најлон со Кожен Тапацир, 17 Најлон Двојна Преграда Лаптоп Ранец, Каки (18364), Една Големина

McKleinUSA N Серија, Cumberland, Нано Технологија-Светло Најлон со Кожен Тапацир, 17 Најлон Двојна Преграда

DEN 1895.76

Достапност
Достапно за нарачка

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот. .Пред пространа оддел Карактеристики таблета џеб со организаторот за бизнис картички, пенкала, и други додатоци.Назад оддел Карактеристики поместена лаптоп заштита со поместена прилагодливи ранец ремени со кожен тапацир.Сребро акцент хардвер и метал патентите.Најлон Smart рака за свинче-поддршка на возниот случаи.Најлон двојна преграда ранец.Целосно наредени внатрешност со Кожа акценти и трокреветни џеб надворешноста.Лесен пристап пред се лизга џеб со магнетни затворање.Пред пространа оддел карактеристики таблета џеб со организаторот за бизнис картички, пенкала, и други додатоци.Назад оддел карактеристики поместена лаптоп заштита со поместена прилагодливи ранец ремени со Кожен тапацир.Сребро акцент хардвер и метал патентите.Најлон Smart рака за свинче-поддршка на возниот случаи.Нашите 10мм висока густина, шок апсорбирање на пена обезбедува супериорни лаптоп заштита во голем број на наши случаи.Дополнителни state-of-the-art ABS Рамка, обезбедува дополнителен слој на заштита за лап-топ компјутери може да се најде во голем број на наши случаи, како и.Mc Klein USA е најновиот напредна функција е дополнителен џеб со цел да се вклопи таблети.Џеб одговара на Таблети до 7.5" W и 10.25" D. Нашите кеси се со цел да се вклопи лап-топ компјутери и наскоро сите Mc Klen USA случаи ќе дојде опремен со таблет џебови.Нашата Изградена-во Лаптоп Оддел се вклопува и штити лап-топ компјутери кои се движат помеѓу 15.6"-17" големина на екран.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат