• Новак
Професионален Лаптоп Ранец, Жените Гроздобер USB Колеџ Училиште Bookbag - Сива

Професионален Лаптоп Ранец, Жените Гроздобер USB Колеџ Училиште Bookbag - Сива

DEN 719.52

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 12"L x 17"H x 5.5"W; Капацитет : 30 L; Држи до 15.6" лаптоп компјутер.Мултифункционален : Совршен Божиќ/Назад на училиште/Мајка/Ден на Благодарноста/Денот на Вљубените подарок за на училиште, патување, работа, хоби, кампување, планинарење, пешачење, бизнис патување, викенд обичните daypacks, шопинг и во текот на ноќта престој.Издржливи : Направена со премиум 600 D Оксфорд Ткаенина и quilted полиестер обвивка, Лесни, Нула-отпорни, Анти-солза надворешен USB со вграден-на полнење кабел нудат удобен полнење.Пространа : доволно џебови за складирање и организација, 1 главната преграда со лаптоп ракав големи се вклопува до 15.6" лаптоп, облека, книги итн., 2 пред zip џеб под преносни модерен размавта корисна пристап паметен телефон, слушалка, списание, чанта, таблет и други носат на работи, едно шише џеб секоја страна за пијат шише и чадор.Feskin професионален лаптоп ранец со полнење преку USB порт, е пространа модерен разноврсна торба за тинејџер девојки и момчиња секојдневен daypack или жените и мажите бизнис патување, едноставна и уредно е духот на нашиот производ.Пол : Унисекс.Материјал : 600 D Оксфорд Ткаенина.Големина : 12"L x 17"H x 5.5"W, вклопува до 15.6" лаптоп.Повод : може да се користи како лаптоп ранец, бизнис ранец, таблет ранец, колеџ ранец, студент rucksack, патна торба, пешачење торба, секојдневен daypack, итн.Пакет се Вклучени : лаптоп ранец со usb полнењето линија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат