• Новак
Бебе Ранец Groot Лаптоп Ранец За Жените Повик За Патување Daypack Bookbag Лесен Патна Торба Торба,Црна ,Една Големина

Бебе Ранец Groot Лаптоп Ранец За Жените Повик За Патување Daypack Bookbag Лесен Патна Торба Торба,Црна ,Една

DEN 1007.76

Достапност
Достапно за нарачка

Симпатична Дизајн И Ултра-Мала Тежина Прави Нашата Вреќа Совршен Подарок За Вашиот Женски Friend Adequate Соба И Прегради – Џебовите На Капакот И Пред Се Обезбеди Лесен Пристап До Мали Додатоци Како Ткиво И Копчињата.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.Моден Дизајн – Нашите Кеси Се Наменети За Младите Жени И Модни Дами, 3d Печатење Укажуваат На Шарени Летен Ден.Удобно : Еден Ергономски Струење Поместена Задниот Панел Систем Фитили Далеку Влага И Да Се Спречи Прегревање.Можете Исто Така Да Изберете Да Ги Зачувувате На Вредни Работи Како Чанта Во Скриениот Џеб. 1 Пред Патент Џеб, Погоден За Вашиот Клуч, Мобилен Телефон, Мали Салфетка, Пенкало И Некои Мали Нешта, Или Други Мали Училишни Материјали.Погоден За Вашиот Чадор, Шише За Вода И Сок Кутија.Струење Поместена Прилагодливи Рамо Ремени За Целиот Ден Удобност.Лесно Adjustion – Рамо Ремени Лесно Може Да Се Прилагоди Така Што Секогаш Може Да Се Најде Најдобар Начин Да Им Овозможат На Нашите Торба.Голем Капацитет : 1 Главната Преграда Внатре, 4 Мали Внатрешни Џебови, Погоден За Вашиот Лаптоп, Ipad, Полнач, Книги, Облека, Овошје, Паричник, Молив Случај, Паричник, Учебник, Лаптоп И Сл.Можете Исто Така Да Изберете Да Ги Зачувувате На Вредни Работи Како Чанта Во Скриениот Џеб.Соодветен Простор И Прегради – Џебовите На Капакот И Пред Се Обезбеди Лесен Пристап До Мали Додатоци Како Ткиво И Копчињата.Главната Преграда Е Доволно Голема За Списанието На А4 Големина.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Симпатична Дизајн И Ултра-Мала Тежина Прави Нашата Вреќа Совршен Подарок За Вашата Пријателка.ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Прилагодлив.Торбата Има Врвот Корисна Јамка За Лесно Да Го Дофати И Да Се Откажам, Додаде Разноврсна За Овој Пакет. 2 X Страна Нето Џебови. 2 X Страна Нето Џебови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Hanjo Миленици Мачка Ранец Проширување - Пет Ранец Превозникот за Мали Кучиња - Мрежа се Прошири Мачка Превозникот

4"*11" ( L*W*H), да обезбеди 90% поголем простор за вашето домашно милениче за одмор или патување.Сигурносно јаж

DEN 1271.76