• Новак
Лаптоп Ранец за Мажи Жени, Бизнис Патување Тенок Издржливи Лаптопи Ранец со Полнење преку USB Порт,Отпорен на Вода Колеџ Училиште Компјутер Торба Вклопува 15.6 Инчен Л

Лаптоп Ранец за Мажи Жени, Бизнис Патување Тенок Издржливи Лаптопи Ранец со Полнење преку USB Порт,Отпорен

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Простор за складирање & Џебови】- Еден посебен лаптоп оддел се одржи 15.6 Инчен Лаптоп, како и 15 Инчен,14 Инчен и 13 Инчен Macbook/Лаптоп.Една пространа пакување оддел пространа за i Pad,глувчето,полнач,врзива,книги,облека,итн.Mesh џебовите на страна за шише за вода и компактен umbrellamake вашите елементи на организиран и полесно да се најде. 【УДОБЕН&ЗДРАВ】- Удобно назад дизајн со дебела но мека вентилирани баласт, ви дава максимум назад поддршка.Дише и прилагодливи рамо ремени ублажување на стресот на рамо.Пена поместена врвот рачка за долго време се носат на. 【ФУНКЦИОНАЛНА】- НА багажот за на рака им овозможува на ранец одговара на багаж/куфер, слајд во текот на багаж исправени се справи со цевка за полесно носење.правење на вашиот пат и да патувате повеќе погодно каде и да одите.USB ПОРТА ДИЗАЈН : Со вграден USB конектор надвор и изградена во полнење кабел внатре,овој usb ранец ви нуди лесен начин да го полните телефонот додека пешачите.НАДВОРЕШНИ МУЗИКА ЏЕБ : можете да слушате вашата омилена музика во движење hands-free. 【ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ&СОЛИДНА】- Направена од Отпорен на Вода и Издржливи Полиестер Ткаенини со метални патентите.Се обезбеди безбедна & долготрајна употреба секојдневниот & викенд.Ви послужи и како професионална канцеларија работи во чантата,тенок USB полнење bagpack, континуирано и за деловни патувања, викенд getaways, шопинг & отворено активности во секојдневниот живот.Добар Подарок за колеџ средно училиште голема студент, за момчиња,девојки,тинејџерите и возрасните.Подароци за него, Подароци за неа, Подароци за дечко, Подарок за девојка.Дипломирањето подароци, Роденденски подароци,Одмор подароци.Училиште Подароци, Колеџ Подароци, Тинејџерскиот момче подарок, Тинејџерка подароци.Мајки ден подароци, Татковци ден подарок, Мајка ми роденден подароци, Роденденски подароци за тато.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ГРЕШКИ Бебе Пелена Торба Ранец со Менување Станица Бебе Кеси за Момчиња Девојка, Бебе Регистар за Пребарување

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 1127.76