• Новак
Пелена Торба Ранец, iniuniu Големи Унисекс Бебе Кеси за Момчиња, Девојки, Водоотпорен Патување Назад Пакет со Пелена Торбичка, Перат Менување на Подлога, Pacifier Случај и ?

Пелена Торба Ранец, iniuniu Големи Унисекс Бебе Кеси за Момчиња, Девојки, Водоотпорен Патување Назад Пакет

DEN 983.76

Достапност
Достапно за нарачка

Iniuniu се фокусира на обезбедување со модерен и функционален пелена кеси за мажи и women.Со модата outlook, тоа дури и ќе се користи долго по diapering фаза.Основни Карактеристики.Крајната Пелена Торба : Сите во еден дизајн вклучува пелена ранец, на пелена торбичка, на перат менување на подлога, а pacifier случај и вграден во шетач ремени.Одличен Подарок Идеал : Карактеристики родово-неутрални шема на бои и модерен стил, ова бебе пелена торба е во право за мажите и жените.Кога не ви се потребни да се одржи на брише, можете да го користите внатрешниот слој за да се спречи работите од паѓање надвор.Голем и широк, доволно пространа да ги собере сите на вашето бебе животни.Одлично за чување на промена на облека, закуски, шминка, итн.Погодно за движење : Нашата унисекс бебе-торба е дизајниран со ергономски cushioned рамо ремени да понуди лесен сметководствена.Направен од висок квалитет на вода-отпорни ткаенини, секое бебе-торба за момчиња и девојки е дизајниран со внимателен ентериер и екстериер функционалност, опфаќа сите суштински потреби на пелена торба, но се уште може да се користи долго по diapering фаза помина.Внатрешната обвивка е лесно да се избрише.За iniuniu пелена торба ранец.Водата отпорни на надворешниот материјал како и поставата направи за чистење и хаос-слободен организацијата за сите потреби.Со предвремените рака, тоа може да биде лесно да се врши на вашиот зглоб или шетач премногу.Прилагодливи ранец ремени и го зграби-и-оди врвот се справи.Лесно-го дофати врвот се справи со носи на пат погодност за мајки и татковци, а не обратно.Еден од странични џебови усвојува двојна намена дизајн, брише, лесно може да се извади од дупката во надворешниот слој.Тоа седи супер удобно на вашето назад, исто така, ќе биде неверојатно бебе регистар туш подарок & функционална weekender Торба & лаптоп ранец.Вклучени 3 изолирани џебови за да ги собере сите поголеми бебе шише брендови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат