• Новак
Petsfit Мачка Ранец Превозникот,Проширување Куче Ранци Превозници со Голема Вентилација,Руно Мат и Преносни Миленичиња Патување Ранец за Планинарење,Кампување Задрж

Petsfit Мачка Ранец Превозникот,Проширување Куче Ранци Превозници со Голема Вентилација,Руно Мат и Преносни

DEN 1679.76

Достапност
Достапно за нарачка

Џебовите на двете страни може да се сместат храна и некои мали предмети;3.Постојат патент отвори на врвот на чантата и на страната на проширување.Ако кучето ранец добива ниско ниво, ова може ефикасно спречување на дамки од допирање на телото;2.Совршен за мачки, мали кучиња, и други мали животни до 15 килограми.На ергономски дизајн, и прилагодливи половината и градите ремени може да го намали притисокот, направи рамениците подеднакво се истакна и спречување на рамо ремени од deviating да се задржи стабилноста на оваа мачка ранец. 【Супер Дише & Повеќе Дупки】На 4-двострано мрежа windows не само обезбеди циркулацијата на воздух во ранец, но, исто така, ќе ви овозможи лесно да го набљудуваат домашно милениче активности и да комуницирате со него.На проширува мрежа рамо, рака е прилагодлив и удобно и да дише.Ве молиме мерка на вашето домашно милениче да се осигура дали тоа погоден за него или не. 【Повеќе Интимни Дизајн】1. 【Димензии】Производ големина : 13.【Безбедност】Направен од високо-квалитет на Оксфорд ткаенина, отпорно на гребење, еколошки, не-токсични, не-иритирачки, овозможувајќи му на вашето домашно милениче да дишат слободно; продолжување дел усвојува авто-заклучување патент дизајн за да се спречи миленици од отворањето на патент.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат