• Новак
Vaskey Ранец Компјутер Торба Голем Капацитет Отворено Патна Торба Преносни Ранец за Мажи Жени Отворено Патување

Vaskey Ранец Компјутер Торба Голем Капацитет Отворено Патна Торба Преносни Ранец за Мажи Жени Отворено Патување

DEN 669.36

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал; најлон;.големина; 30*12*44cm.Лаптоп ранец со повеќе прегради и повеќе кеси за чување на лап-топ компјутери, падовите, документи, книги, итн.Рамо, рака надградба дизајн : ширина на рамо, рака е приспособена да се направи рамената рамномерно истакна;.Пакетот Вклучува : 1 buc.Пакетот Вклучува : 1 buc Спецификации : Материјал; најлон; големина; 30*12*44cm Карактеристики : Лаптоп ранец со повеќе прегради и повеќе кеси за чување на лап-топ компјутери, падовите, документи, книги, итн.Рамо, рака надградба дизајн : ширина на рамо, рака е приспособена да се направи рамената рамномерно истакна; Повеќе Избори : Доколку е потребно, кликнете на нашите нашиот бренд за да видите повеќе производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Ние ќе одговориме на овие прашања internall.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат