• Новак
ZQYA Анти Кражба 15.6 Водоотпорен Најлон Мажите Ранци Жените Ранец Schoolbag за 15 Лаптоп, Лаптоп Торба за Лаптоп Кеси (Боја : Зелена)

ZQYA Анти Кражба 15.6 Водоотпорен Најлон Мажите Ранци Жените Ранец Schoolbag за 15 Лаптоп, Лаптоп Торба за

DEN 2879.76

Достапност
Достапно за нарачка

1. Назад скриени џеб. 2. Посебно лаптоп оддел desin,одговара за 15.6 инчен лаптоп. 3. dual слоеви четири заби анти кражба патент, патент macthed заклучување. 4. Еден катанец-Заштита на вашите лични предмети со лесно достапен кодот за заклучување, а на патот. 5. Назад подлога е направена од воздух порозни пена кои се чувствуваат мека на грб и губење на рамнотежа. 1. dual слоеви четири заби анти кражба патент, патент macthed заклучување.2. Посебно лаптоп оддел desin,одговара за 15.6 инчен лаптоп.3. Еден катанец-Заштита на вашите лични предмети со лесно достапен кодот за заклучување, а на патот.4. Назад скриени џеб.5. Назад подлога е направена од воздух порозни пена кои се чувствуваат мека на грб и губење на рамнотежа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат