• Новак
Sunveno Современа, Чисто Зелена

Sunveno Современа, Чисто Зелена

DEN 619.44

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер. ★【Мал волумен и голем капацитет】 : Мали пелена кеси може да се стави во 8 парчиња и големи пелена кеси во 15 парчиња. ★【Уникатен дизајн】 : Ова пелена торба има добро дизајниран ткаенина област за лесен пристап и чистота.Голем пелена чантата, исто така, нуди интимни шише површина. ★【Повеќе Карактеристики】 : мали пелена торба е рачен и можат да бидат сместени во рачна на ранец.Голем пелена торба доаѓа со рамо, рака кој може да се носи на едно рамо. ★【Висок квалитет на ткаенина】 : Нашето бебе пелена торба е направен од висок квалитет на полиестер ткаенини.Дамките се лесно да ги симне. ★【SUNVENO авторски права шема】 : Ова пелена торба има дигитален принт, кои се трајни и не избледуваат.Постојат различни модели за да изберете од.Опис на производот Боја : Чисто зелени Големина Име : мал Опис на Производот Во sunveno, ние сме посветени на обезбедување само на најдобрите во мајка и дете производи, вклучувајќи целосен опсег на висок квалитет на објектите за одгледување на babies.by користејќи професионални производ дизајнери и користење на материјали од врвен квалитет, нашите производи се оние што можат да се потпрат за да се задржи вашето дете безбедно и удобно.ние сме ни-базирана компанија со историја на над 13 години, и ние нудиме 100% по-продажбата на заштита на нашите клиенти, притоа оставајќи ве да се купуваат со доверба!Кутија Содржи 1 x Nappy торба.Сет Содржи : 1 x Nappy торба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Vaskey Ранец Компјутер Торба Голем Капацитет Отворено Патна Торба Преносни Ранец за Мажи Жени Отворено Патување

Материјал; најлон;.големина; 30*12*44cm.Лаптоп ранец со повеќе прегради и повеќе кеси за чување на лаптоп ком�

DEN 669.36