• Новак
Dakine Унисекс Кампусот S Ранец, Rincon, 18L

Dakine Унисекс Кампусот S Ранец, Rincon, 18L

DEN 1249.44

Достапност
Достапно за нарачка

Ранец дизајниран со назначени места за складирање на не-поместена лаптоп ракав и вклучува поместена дното панел за заштита на вредните предмети.Изградена е во организација со руно наредени " очила со џеб, mesh страна џеб, & најдобро од сите, една изолирана ладилникот да се задржи вашиот ручек свежи.Изградени со S-криви задниот панел и рамо ремени и прилагодливи sternum врвка за носење на удобност.Димензии : 17 x 13 х 2".Dakin нуди Ограничено Траење против производствени дефекти во рамките на нормалниот опсег на употреба.Облека вашиот малку дечко или девојка со back-to-училиште за комунални услуги.На Dakin 18-литарски Издание на нашите популарни Кампусот ранец нуди училиште по мерка на организацијата во компактен дизајн.Главната преграда вклучува таблета ракав плус многу простор за еден слој и светлина оптоварување на училиште резерви.Двојна пред прегради вклучуваат посветена на ладилникот џеб за ручек и дополнителни складирање за-мора да има важни работи.Основана во Хаваи во 1979 година и се наоѓа во подножјето на Планината.Худ во Худ Реката, Орегон, Dakin гради ранци, патни торби, и други додатоци, outerwear и облека за луѓе кои сакаат да сурфаат, аикидо, скејтборд, планински велосипед, ски, windsurf, kiteboard и патување.Напредокот Е Во Нашата ДНК Ние сме предизвик да се бркаат на непознати.Да им помогнам против предвидливи и се отцепи од удобноста - да сурфате нови паузи, возење стрмните терени, оди каде што ветрот завива и патеки притисни минатото хоризонтот.Да одат таму каде што никогаш не сум се качил, го направи она што никогаш не сум го сторил и уживаат во искуството.Ние ќе бидеме во право, таму со вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Vaskey Ранец Компјутер Торба Голем Капацитет Отворено Патна Торба Преносни Ранец за Мажи Жени Отворено Патување

Материјал; најлон;.големина; 30*12*44cm.Лаптоп ранец со повеќе прегради и повеќе кеси за чување на лаптоп ком�

DEN 669.36

YMXDHZ Милениче Ранец Преносни Простор Капсула Дише Прозорец Мачка Превозникот Куче Торба Производи за домашни

Материјал : храна PC+платно.Ранец тежина : околу 2 KG.Максимална товарот : мачки во рамките на 16 килограми, к�

DEN 1015.20

Куче Превозникот Милениче Превозникот Мачка Транспарентен Торба Дише Преносни Милениче Ранец Патна Торба За

Мачка ранец куче ранец.Highend мода!Супер добар изглед и практични, удобно и дише, така што вашето домашно м�

DEN 2333.28