• Новак
HJZHBSX Дрвени Прагот Рампи за Вратите, Преносни Не-Пропадна Спречување на Рампата за движење Количка/Велосипеди/Скутер (Големина : 33.8x30x13cm)

HJZHBSX Дрвени Прагот Рампи за Вратите, Преносни Не-Пропадна Спречување на Рампата за движење Количка/Велосипеди/Скутер

DEN 2879.04

Достапност
Достапно за нарачка

♦ Спецификација : - Материјал : Дрвени - Боја : Природна боја - Производ Димензија : 25.8×35×14 см(15.- Лесен за употреба и лесно да се продавница.♦ Пакет Содржина : - 1 x Рампи♦ answer : ___________________________ Note : - Упатство за мерење производи, може да имаат димензии од неколку сантиметри на грешка, ве молиме да се разбере Ако благ мирис е нормално, тоа ќе исчезне во рок од два до три дена; - Производи што се зема во вид, но поради светлина, опрема, снимање агол и решавање на компјутер, добил физички и фотографии можат да бидат различни, во вид преовладува.1 инчен), 38. 【Лесен за Употреба】 : Дрво чекор рампи направат вашиот простор за живеење полесно и побезбедно.5 инчен), 30.- Идеален за вратите, лизгачки стаклени врати, и воскресна слетувања.8×30×8 см(12.За било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви послужи 24 часа. (600lbs капацитет). 【Нашата Услуга】 : Ние нудиме со вас се најдобри доверлив сервис.Тоа е лесен и лесно се транспортираат од едно место до следниот за дополнителна погодност.9 инчи)♦ Карактеристики : - Цврсти и издржливи дрвена конструкција.9 инчен), 30.8×30×9 см(12.- Погоден за инвалидски колички, скутери и велосипеди. 【Мулти-Функционални】 : Преносни влез рампата е совршен за вратите да се создаде здрав и стабилен површината за инвалидска количка, скутер, вокер, и трска корисници.【Трајни И Стабилни】 : Ова здрав прагот на рампата е направен од природно дрво. 【Не се лизга Пристапна Патека】 : Карактеристики на текстура стил на површината за зголемување на триење или влечење и да се спречи од лизгање за да се осигура безбедноста.1 инчен), 30.Рампата изграден од издржлив, здрав дрво, за инвалидски колички, скутери, пред вратите и да се врати назад, патио врати и канцелариски врати.

Спецификацијата

- Material:
Wooden
- Color:
Natural color
- Product Dimension:
25.8×30×7 cm(10.2×11.8×2.8inch), 30.8×30×8 cm(12.1×11.8×3.1inch), 30.8×30×9 cm(12.1×11.8×3.5inch), 30.8×30×10 cm(12.1×11.8×3.9inch), 30.8×30×11 cm(12.1×11.8×4.3inch), 30.8×30×12 cm(12.1×11.8×4.7inch), 33.8×30×13 cm(13.3×11.8×5.1inch), 38.8×35×14 cm(15.3×13.8×5.5inch), 38.8×35×15 cm(15.3×13.8×5.9inch)
♦ Features:
- Sturdy and durable wooden construction. :
- Easy to use and easy to store. :
- Suitable for wheelchairs, scooters and bicycles. :
- Ideal for doorways, sliding glass doors, and raised landings. :
♦ Package Contents:
- 1 x Ramps :
♦ Note:
- Manual measurement products may have dimensions of a few centimeters of error, please understand :
- If a slight odor is normal, it will disappear within two to three days :
- Products are taken in kind, but due to light, equipment, shooting angle and resolution of the computer, the received physical and photos may be different, in kind prevail :

Со стоката дадена додека купуваат

BBGS Мобилност Скутер Тротоарот Рампи, Скејтборд Рампи за Внатрешна Чекори Бања инвалидски Колички Падина Подлога

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Изработени од индустриски одделение соединение пластични материј�

DEN 3556.32

Тешки Сообраќајни 5 Канал Електрична Жица Кабел Покрие Склад Кат Кабелот Заштитници Чувари w/Жолта Усна Флип-Отворање

* Направени од цврст PVC и гума со силен отпор на компресија, карактеристики 44000 Lbs (20 т) голем товарот капац

DEN 2263.20

Силна Електрична инвалидска Количка Hitch Превозникот Мобилност Скутер Вчитување на Рампата - по Избор на Производи

Материјал : Челик Возило Hitch Приемник Големина : 2" (Одговара на сите Класа Класа III или IV приколка hitches.).Пр�

DEN 7919.76

HJZHBSX Гума Прагот Рампи за Вратите, инвалидска Количка Рампата Не се Лизга Вратата Чекор Рампата, Тешки Мобилност

Тешки Гумени Рампи > Овој здрав прагот на рампата е направен од висок квалитет на гума.притисок отпор и н

DEN 1053.60