• Новак
8 x 32 Алуминиумски EZ-Влечење Спречување на Рампата

8 x 32 Алуминиумски EZ-Влечење Спречување на Рампата

DEN 1439.76

Достапност
Достапно за нарачка

Изработена од лесни, воена одделение алуминиум.EZ-Влечење удар-плоча површината обезбедува супериорни влечење. 600 lb губење на капацитетот.За користење со curbs или чекори до 1" високи.Мерките 8" L x 32" W.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BBGS Мобилност Скутер Тротоарот Рампи, Скејтборд Рампи за Внатрешна Чекори Бања инвалидски Колички Падина Подлога

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Изработени од индустриски одделение соединение пластични материј

DEN 3556.32

HJZHBSX Дрвени Прагот Рампи за Вратите, Преносни Не-Пропадна Спречување на Рампата за движење Количка/Велосипеди/Скутер

♦ Спецификација : Материјал : Дрвени Боја : Природна боја Производ Димензија : 25.8×35×14 см(15. Лесен за упо

DEN 2879.04

Тешки Сообраќајни 5 Канал Електрична Жица Кабел Покрие Склад Кат Кабелот Заштитници Чувари w/Жолта Усна Флип-Отворање

* Направени од цврст PVC и гума со силен отпор на компресија, карактеристики 44000 Lbs (20 т) голем товарот капац

DEN 2263.20

HJZHBSX Гума Прагот Рампи за Вратите, инвалидска Количка Рампата Не се Лизга Вратата Чекор Рампата, Тешки Мобилност

Тешки Гумени Рампи > Овој здрав прагот на рампата е направен од висок квалитет на гума.притисок отпор и н

DEN 1053.60