• Новак
Браунинг Сокриени Носат Чанта, Премија Holstered Чанта со Безбедноста Заклучување Опција

Браунинг Сокриени Носат Чанта, Премија Holstered Чанта со Безбедноста Заклучување Опција

DEN 1766.40

Достапност
Достапно за нарачка

Стп Кожа.Увезени.БРАУНИНГ Од 1878 Година, Браунинг продолжи да претставуваат "Најдоброто што Постои Е" во оружје и отворено производи.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ Конструирани од трајни СТП кожа, кој овозможува богата боја и мазна се чувствуваат.LOCKABLE ПАТЕНТ СО СКРИЕНИ КЛУЧ ПРСТЕН Обезбедува безбеден пристап до огнено оружје или скапоцености.Копчињата може да биде удобно, безбедно да се чуваат на скриени клуч прстен фоб дека е во прилог на ташна за на рака.БРЗ ПРИСТАП ЏЕБ СО HOLSTER Разноврсна десно и лево пристап до заклучување zippered holster џеб; отстранлив holster може да ротира и да се прилагоди за личен комфор и прав агол и контрола.ГОЛЕМИНА Димензии : 5" x 14" x 23. 25" рака должина : 23" капка должина : 9. 5" CCW џеб Димензии 8" X 10".ВКЛУЧУВА Чанта со прилагодливи holster и две копчиња.На Carson Чанта двојки како чанта или ранец со подвижните и отстранлив ремени.Внатрешните џебови даде простор за ИДЕНТИФИКАЦИЈА, кредитни картички, мобилни телефони, пенкала, шминка и вашиот сокриени носат оружје.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат