• Новак
Станот за Миење, 3/4 Болт, ХС, 1-5/8 OD

Станот за Миење, 3/4 Болт, ХС, 1-5/8 OD

DEN 182.16

Достапност
Достапно за нарачка

Цена За : Секој Систем на Мерење : Инчен Рамен Миење Тип : Стан за Миење Радиус : - Дебелина Толеранција : +/-0.010 Rockwell Цврстина : 85 до 90 на 15 N Скала Дебелина : 5/32 Одговара на Болт Големини : 3/4" Temp. (F) : 400 Степени Миење Основни Материјали : Челик Објект : Стан За Миење За Миење Надвор Кол. : 1-5/8" Боја : Црна Миење Материјал Одделение : Случај Појачани Апликација : Стегање.Миење Внатре Кол. : 25/32" Fastener Крај : Црна Оксид Земја на Потекло (предмет на промена) : сад. 'Стан За Миење, Челик, Инчен, Миење Материјал Одделение Случај Закорави, Fastener Заврши Црна Оксид, Одговара На Болт Големини 3/4 Во., Миење Внатре Кол. 25/32 Во., Миење Надвор Кол. 1-5/8 Во., Дебелина 5/32, Дебелина На Толеранција Од +/-0.010, Радиус -, Темп. (F) 400 Степени , Боја Црна, Rockwell Цврстина 85 до 90 на 15 N Скала '.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат