• Новак
QJZZO 2-Двострано Милениче Dematting Undercoat Гребло Чешел за Кучиња & Мачки Професионални Чешлање Алатка Отстранува Лабава Undercoat Душеци Tangles и Јазли Не Повеќе Непријатни Прол

QJZZO 2-Двострано Милениче Dematting Undercoat Гребло Чешел за Кучиња & Мачки Професионални Чешлање Алатка

DEN 856.80

Достапност
Достапно за нарачка

2-во-1 ДВОЈНА ГЛАВА & MUTI-ЦЕЛ – Нашите двојно двострано куче пролевање четка има различен број на заби на секоја страна.undercoat гребло за чистење и deshedding.Тоа е за големи и мали се одгледуваат животни со средна и долга коса.СОВРШЕН КУЧЕ ГРЕБЛО – Нашите куче коса смена за dematting ефикасно ги отстранува несаканите влакна, се елиминира лабава и мртвите крзно, пролевање, душеци, јазли, tangles, скриени нечистотија, остатоци и повеќе од вашето домашно милениче грб.Да СЕ ОСЛОБОДИ ОД КРЗНО, БЕЗ ПОВРЕДА на ТОА –внатрешен се наведнуваат и непречено дното кука што ви овозможува ефикасно да ги отстраните мртвите, fuzzy undercoat во минути.удобно и без болка,погоден за долга коса и густа коса кучиња, вашето милениче ќе се падна да се релаксираат и пријатно и љубов да се бранеа од сега па натаму.ВИСОК КВАЛИТЕТ РАЧКА – куче чешел се справи со е направен од lotus, Тоа е светлина、трајни、трае долго време со користење без кршење или станува послаба.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА КРЗНО БЕБИЊА & МИЛЕНИЧИЊА ЉУБОВНИЦИ! – Работиме напорно за да се осигура дека ние сме НАЈДОБРИТЕ домашни миленичиња чешлање алатка за сите на пазарот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат