• Новак
Мермер Мобилен Телефон се Држиме За Паричник за Држачот на Телефонот Џеб iPhone,Андроид Сите паметни телефони 2 Пакет(Црна)

Мермер Мобилен Телефон се Држиме За Паричник за Држачот на Телефонот Џеб iPhone,Андроид Сите паметни телефони

DEN 190.80

Достапност
Достапно за нарачка

Високо Компатибилни Кредитна Картичка Случај : Било кој тип на паметен телефон кој има доволно рамна-назад за кредитна картичка, може да ја користите оваа торбичка, како што се i Phone/XS MAX/XR/ 6 / 6 плус / 6s / 6s плус / SE / 7 / 7 плус / 8 / 8 плус / X Samsung Галакси S2 / S3 / S4 / S5 / S6 / S7 / S8 / S8 Плус / S9 / S9 Плус / edge / J3 Галакси Забелешка 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9, LG G2 / G3 / G4 / G5 / V20 / V30 G6 / K20 плус / Стил 2 / Стил 3 HTC Желба 530 / Гром / М8.12 inch Cell Телефон Налепница Паричникот:100% Сосема нов и висок квалитет, Направени од страна на флексибилни Lycra Материјал Одговара скоро на сите видови на паметни телефони и случаи.Направени со единствена Lycra материјал кој може да се протегала да се одржи како многу картички како што треба и никогаш не ја губи својата форма.Флексибилни, Еластичен, Издржлив, Лесен го вклучите вашиот Мобилен Телефон во рака торбичка.Носат вашите кредитни картички и ID без доведување на паричник или чанта!кога живеете зафатен начин на живот,често транзиција од работа,да салата,tohome и потоа надвор од градот,вие треба да остане удобно, без да мора да носат повеќе отколку што треба .Многу Висок Квалитет на Материјалите се прошири, но ќе ја задржи таа е оригинална форма.Големина : 3.Нема повеќе потреба за обемна паричник или ташна.Лесно да се стави на кредитни картички, ВИП картичка, или други работи во овој мал мобилен телефон торбичка.телефонот Картичка паричникот ви дава флексибилност и слобода треба да се задржи на вашиот телефон и на вашите важни документи заедно во еден тенок конфигурација.Јасно, удобно, додава стил и заштита, чување dirts, дамки од надвор.Високо еластична lycra spandex ткаенина има содржина на џеб од паѓање, дури и кога џебот е наопаку. 3 M лепило дека има силна на грбот на било паметни телефони или телефон случаи, и нема да падне до што сакате да.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тенис Силуета Мобилен Телефон Паричник, се Држи На Паричникот за Кредитна Картичка, Бизнис Картичка Компатибилна

Удобно да го Прикачите Телефонскиот Торбичка На Вашиот паметен Телефон Со Користење на вградената 3m се

DEN 239.76

Мобилен Телефон Паричник, Галакси Енергија за Држачот за Назад на Телефонот Лепило се Држи На Кредитна Картичка

Примени На Рамен Suface.Галакси Енергија Печатени Држачот За Назад На Phone Material : Стп Leather Providing Висок Квалите

DEN 287.76