• Новак
Лаптоп Ракав Само 11,6 Инчен, Egiant Водоотпорен Заштитен Chromebook Случај Торба Компатибилен Mac Air 11, Mac 12 Ретината, Surface Pro 4 5 6, Chromebook Само 11,6,Крак 11,Компјутер, Лаптоп За Носење

Лаптоп Ракав Само 11,6 Инчен, Egiant Водоотпорен Заштитен Chromebook Случај Торба Компатибилен Mac Air 11,

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

На Egiant лаптоп случај е шарени и muti-функционален;таа обезбедува вашиот лаптоп со 360° заштита.Изработени од мек растеглив трајни вода-доказ, neoprene материјал.Egiant торба може да се заштити вашиот таблет компјутер/лаптоп против прашина, нечистотија, гребнатини ,scuffs и судрат/шок.Тенок одговара, мала тежина,совршен за патување,работа или на училиште.Две дополнителни џебови во предни, таа содржи две помали прегради за дополнителна меморија,доволно простор за да се задржи пенкала, кабли, полначи, моќ банка ,глувчето и други лаптоп компјутер/мобилен телефон додатоци.Доживотна гаранција!Мерења и Големини : Надворешноста : 13" x 9" x 1" тоа не може удобно се вклопуваат сите лаптопи поради варијации во големина на различни модели.Забелешка : ве Молиме Проверете со Вашиот Лаптоп Модел Внимателно за Појавување на Подобро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мобилен Телефон Паричник, Галакси Енергија за Држачот за Назад на Телефонот Лепило се Држи На Кредитна Картичка

Примени На Рамен Suface.Галакси Енергија Печатени Држачот За Назад На Phone Material : Стп Leather Providing Висок Квалите

DEN 287.76