• Новак
fitBAG Издржи Blue Прилагодено Прилагодени Ракав за LG V60 ThinQ | произведени во Германија | парична Казна Одговараат на Ткаенина Торбичка случај Покрие со Microfibre Поставата з

fitBAG Издржи Blue Прилагодено Прилагодени Ракав за LG V60 ThinQ | произведени во Германија | парична Казна

DEN 453.60

Достапност
Достапно за нарачка

Handsewn за совршено да се вклопи LG V60 Thin Q само.Удобно одговара на вашиот уред (прво мора да се отстрани било која друга случај, браник, маска или слично).Контактирајте со нас пред купување ако сакате да продолжите со користење на еден од вторите.Стручно пораби : произведено во Германија 2 годишна гаранција.Заштита од прашина, гребнатини и светлосни ефекти.Многу фини и модерен ткаенина.Автоматската чистење функција од страна на интегриран high-end microfibre.Дизајни од Alcantara да Зебра да се вклопи во секој вкус.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тенис Силуета Мобилен Телефон Паричник, се Држи На Паричникот за Кредитна Картичка, Бизнис Картичка Компатибилна

Удобно да го Прикачите Телефонскиот Торбичка На Вашиот паметен Телефон Со Користење на вградената 3m се�

DEN 239.76