• Новак
Авокадо Мобилен Телефон Паричник, се Држи На Паричникот за Кредитна Картичка, Бизнис Картичка Компатибилна со Речиси Секој Телефон

Авокадо Мобилен Телефон Паричник, се Држи На Паричникот за Кредитна Картичка, Бизнис Картичка Компатибилна

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Удобно да го Прикачите Телефонскиот Торбичка На Вашиот паметен Телефон Со Користење на вградената 3m селотејп.Издржливост & Водоотпорен : Се Направени Од Издржлив Премиум Кожа Стп, Мека, Но Не Се Кршливи, Има Добра Отпорност На Абење И Отпорност На Вода.Лесно Погодност За Употреба : Лесно Се Држи На Секој Мазна Лице (Видиме,Телефон Случај), Кора Исклучете Го Поклопецот На Налепница И Се Држи До Вашиот Телефон Назад, А Заврши Со Нежно Притискање.Тоа Е Лесен И Практичен За Користење На Метро И Автобус За Да Повлечете Ја Картичката.Производ Перформанси : Брз, Лесен Погодност.Применливи Сценарија : Автобуска Карта/Метрото Картичка/Вратата Картичка/Банкарска Картичка/Присуство Картичка, Итн.Тесни И Висока Безбедност : Овој Мобилен Телефон се Држи На Паричникот Користи 3m селотејп Поддршка За Силна,Цврста,Долго-Траен Задржете.Безбедна Мобилен Телефон Карта Носителот : Одговара Стандардна Големина на Кредитна Картичка, лична Карта, возачка Дозвола, Бизнис Картичка.Лепило Кредитна Картичка Паричникот За Телефон : Црна Дното, 2 Картичка Слотови, 3m Двострано Лента.Материјал : Високо Еластична Lycra Spandex Ткаенина Има Содржина На Џеб Од Паѓање,Дури И Кога Џебот Е Наопаку.Големина : Мобилен Телефон Картичка Пакет Ширина : 2.Тоа Е Анти-Пропадна, Лесен За Чистење, Нечистотија-Отпорни, Трајни, Не Се Деформирани, Лесен За Носење, И Лесно Да Се Продавница.Тесни И Заштитни Безбеден.5 cm) Висина : 3.Разноврсна, Стилски Дизајн.Паричникот Случаи Се Патува Додатоци За Назад На Мобилни Телефони, Заштедите Време Со Брз Пристап До Вашите Кредитни Картички И Готовина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат