• Новак
ZinMark Лаптоп Ракав 13 Инчен Компатибилен 2018 2019 MacBook Air 13 Инчен Retina A1932, 13 Инчен MacBook Pro A2159 A1989 A1706 A1708 | XPS 13, водоотпорен Полиестер Лаптоп Случај, Дијамант

ZinMark Лаптоп Ракав 13 Инчен Компатибилен 2018 2019 MacBook Air 13 Инчен Retina A1932, 13 Инчен MacBook Pro

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Димензии & Компатибилност】Внатрешни димензии : 12.2 x 9.25 x 0.78 инчи, Компатибилен со 2018 - 2020 Mac Book Air 13 инчен A2337 М1 A2179 A1932 со Retina Display & Touch ID, 2016-2020 Mac Book Pro 13 инчен со USB-C (A2338 М1/A2251/A2289/A2159/A1989/A1706/A1708), Површина Про 2017, 2020/2018 i Pad Про 12.9 (12.9 i Pad Про 3/4-та Генерација), 2017/2015 i Pad Про 12.9, 2015-2020 Dell XPS 13, Ширина 7390 13, HP Павилјон 13, HUAWEI Mate Book/Mate Book X 13, Mate Book X Pro 13.9. 【Повеќе Практични】 Направен од високо-квалитет мека Кадифен и издржливи отпорност на Вода материјал за заштитете го вашиот лаптоп од прашина, шокови, испакнатини, инциденти и гребнатини & spills., тоа ја оневозможува вода и пареа ефикасно.Не грижете се за јавните вода или дожд. 【Погодност】 Страна џеб на кесата е идеален за чување на мали предмети како што се моќ, адаптери, кабли, пенкала и notepads. 【Екстра-трајни】 Избрише-чиста синтетички заврши прави ракав лесно може да се чуваат згреши и во топ состојба со минимален напор. 【Доживотна Гаранција】 Секој Zin Mark Производ вклучува 30 дена пари назад & живот грижете се-бесплатно!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мобилен Телефон Паричник, Галакси Енергија за Држачот за Назад на Телефонот Лепило се Држи На Кредитна Картичка

Примени На Рамен Suface.Галакси Енергија Печатени Држачот За Назад На Phone Material : Стп Leather Providing Висок Квалите

DEN 287.76