• Новак
iColor Универзална 9.7 10 10.1 10.2 инчен Ултра-Преносни Neoprene Патент Лаптоп Ракави Торба Случај Покритие за iPad eBook Netbook Лаптоп Компјутери, Таблети Читатели (Симпатична Кучиња

iColor Универзална 9.7 10 10.1 10.2 инчен Ултра-Преносни Neoprene Патент Лаптоп Ракави Торба Случај Покритие

DEN 1440.00

Достапност
Достапно за нарачка

i Color 10 инчен Лаптоп Ракави,направен од висок квалитет на Neoprene материјал .може да се користи како mouse pad.Светло-тежина и Супер меки, Вода asistant дише, мека и еластична се чувствуваат добро.Двојно патент дизајн,целосно да се заштити вашиот компјутер од тоа да биде изгребани, јавните вода, истиснување и така натаму.Mashine Перат, лесно да се исуши, Никогаш нема да Исчезнат ;.Димензија : за 285mm(11.41 инчи) x 215mm(8.46 инчен);Компатибилен со : Повеќето 9.7" 10""/ 10.1""/ 10.2" лаптоп, Таблет.i Color : Шарени Живот за Вас i Color 10 инчен Лаптоп ракав,изработени од Мек, Neoprene материјал;Ова ракав може да се користи како mouse pad, исто така,.Водоотпорен дише, мека и еластична се чувствуваат добро .Светло и удобно, Двојно патент Дизајн,целосно да се заштити вашиот компјутер од тоа да биде изгребани, јавните вода, истиснување и така натаму .Mashine Перат,Може да се повтори чистење,Никогаш нема да Исчезнат;Стилски дизајн,Иста слика на двете страни,мода вашиот живот .Димензија : за 285mm(11.41 инчи) x 215mm(8.46 инчен);Компатибилен со : Повеќето 9.7" 10""/ 10.1""/ 10.2" лаптоп, Таблет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мобилен Телефон Паричник, Галакси Енергија за Држачот за Назад на Телефонот Лепило се Држи На Кредитна Картичка

Примени На Рамен Suface.Галакси Енергија Печатени Држачот За Назад На Phone Material : Стп Leather Providing Висок Квалите

DEN 287.76