• Новак
MOSISO Лаптоп Ракав Торба Само Компатибилни со 12 инчен MacBook A1534 со Retina Екран 2017//2015 Ослободување, Платно се Зголеми Носи Маска со Мали Случај, Топла Сина

MOSISO Лаптоп Ракав Торба Само Компатибилни со 12 инчен MacBook A1534 со Retina Екран 2017//2015 Ослободување,

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Голема торба внатрешна димензија : 11.81 x 0.79 x 8.27 инчен (L x W x H); надворешна димензија : 12.4 x 0.79 x 8.86 инчен (L x W x H).Дополнителни мала торба торбичка внатрешна димензија : 5.5 x 0.59 x 4.92 инчен (L x W x H); надворешна димензија : 6.1 x 0.59 x 5.31 инчен (L x W x H).Надворешниот платно ткаенина на случајот е отпечатена со роза ви овозможува да го носат вашиот лаптоп / лаптоп / Ultrabook компјутер во уникатно елегантен стил.Тенок и лесен; не масовно на вашиот лаптоп и лесно може да слајд во вашиот briefcase, ранец или други торба.Карактеристики платно пена баласт слој и меки руно ткаенина поставата за судрат и шок апсорпција и заштита на вашиот компјутер од случајно гребнатини.Топ-вчитување на патент на ракавот глајд модели непречено и овозможува лесен пристап до вашиот лаптоп компјутер.Дополнителни мали складирање торба торбичка е компатибилен со глувчето и слушалка.Иста боја како голема ракав торба, хармонија и стилски.Оваа заштитна сметководствена ракав случај покрие торба е идеален за вас да се земе вашиот лаптоп надвор.Компатибилност : Само компатибилни со 12 инчен Mac Book A1534 (2017/2016/2015 Порака) и компатибилен со HUAWEI Mate Book E 12 инчи.Ве молиме имајте во предвид : Оваа торба ќе не се компатибилни со 11-11.6 инчен лаптоп преносни компјутери ultrabooks компјутер. 1 година гаранција за секој торба.Зошто треба да ја искористам оваа торба?Оваа MOSISO се зголеми платно лаптоп ракав торба покрие со мали случај нуди едноставен, а сепак модерен начин да се заштити вашиот лаптоп netbook ultrabook компјутер додека сте во движење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мобилен Телефон Паричник, Галакси Енергија за Држачот за Назад на Телефонот Лепило се Држи На Кредитна Картичка

Примени На Рамен Suface.Галакси Енергија Печатени Држачот За Назад На Phone Material : Стп Leather Providing Висок Квалите

DEN 287.76