• Новак
Dragonflies Лаптоп Ракав Торба Компатибилен со 13 во MacBook Лаптоп, со Заштитен Shockproof за Носење

Dragonflies Лаптоп Ракав Торба Компатибилен со 13 во MacBook Лаптоп, со Заштитен Shockproof за Носење

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

Висок квалитет на полиестер влакна+ полиестер пена додатен + кадифен ткаенина поставата, на внатрешни карактеристики надгради шок-отпорни пена додатен, и мека анти-статички кадифен поставата за ефикасно заштитете го вашиот лаптоп од случајно судир и гребнатини.Димензија : три големината на располагање : 13in - 13.9 L*9.8 W инчен, 14in - 14.9 L*11 W инчен, 15.6 во 16 L*11.8 W инч.Компатибилен со : најпопуларните 13in 14in 15.6 во лап-топ компјутери / Лаптопи / Ultrabooks.Лаптоп ракав торба има двојно патент за лесно отворање и затворање, кој е погоден за вас да се земе компјутерот надвор.Пред скриен патент џеб за i Phone, Bluetooth earplugs, i Pad, mouse pad, полнач, итн.Страна на лаптоп ракав случај е опремен со еластична телескопски рачка, која може да биде автоматски повече кога не е во употреба.Овој лаптоп ракав случај се лесни, преносливи, и издржлив, лесен дизајн го прави лесно да се носат насекаде.Тоа може да го направат вашиот живот не се изедначи и не tardily, многу погодна и за деловни патувања, училишни, дома, во канцеларија или на патување.Миење на рацете се препорачува, не кајгана.Се мијат со чиста вода во обични температури.Висат да се исуши.Димензија : три големината на располагање : 13in - 13.9 L*9.8 W инчен (35.5 cm Lx 25cm W), 14in - 14.9 L*11 W инчен (38cm Lx 28cm W), 15.6 во 16 L*11.8 W инчен (41cm Lx 30cm W).Љубезно ве молиме да Напомена : проверете го вашиот уред димензии против случај внатрешни димензии за да се избегне купување на грешка.Поради различни мерни методи, грешка во рок од 1-2cm е нормален феномен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат