• Новак
Spider Webs Черепот Уметност Лаптоп Ракав за Носење Таблет Компјутер Заштита Чантата со Рачка за 12inch

Spider Webs Черепот Уметност Лаптоп Ракав за Носење Таблет Компјутер Заштита Чантата со Рачка за 12inch

DEN 1336.80

Достапност
Достапно за нарачка

, и тоа е уште лесни и тенки по поставеност , не покажуваат тежина.Овој компјутер торба е направен од neoprene, носат-отпорни, отпорно на гребење, водоотпорен, меки и удобни, трајни, еднократно, и заштитете го вашиот лаптоп од гребнатини, гребнатини, удари, прашина и сл.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мобилен Телефон Паричник, Галакси Енергија за Држачот за Назад на Телефонот Лепило се Држи На Кредитна Картичка

Примени На Рамен Suface.Галакси Енергија Печатени Држачот За Назад На Phone Material : Стп Leather Providing Висок Квалите

DEN 287.76