• Новак
Тенис Силуета Мобилен Телефон Паричник, се Држи На Паричникот за Кредитна Картичка, Бизнис Картичка Компатибилна со Речиси Секој Телефон

Тенис Силуета Мобилен Телефон Паричник, се Држи На Паричникот за Кредитна Картичка, Бизнис Картичка Компатибилна

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Удобно да го Прикачите Телефонскиот Торбичка На Вашиот паметен Телефон Со Користење на вградената 3m селотејп.Големина : Мобилен Телефон Картичка Пакет Ширина : 2.Тоа Е Лесен И Практичен За Користење На Метро И Автобус За Да Повлечете Ја Картичката.Тесни И Висока Безбедност : Овој Мобилен Телефон се Држи На Паричникот Користи 3m селотејп Поддршка За Силна,Цврста,Долго-Траен Задржете.5 cm) Висина : 3.Паричникот Случаи Се Патува Додатоци За Назад На Мобилни Телефони, Заштедите Време Со Брз Пристап До Вашите Кредитни Картички И Готовина.Тоа Е Анти-Пропадна, Лесен За Чистење, Нечистотија-Отпорни, Трајни, Не Се Деформирани, Лесен За Носење, И Лесно Да Се Продавница.Лесно Погодност За Употреба : Лесно Се Држи На Секој Мазна Лице (Видиме,Телефон Случај), Кора Исклучете Го Поклопецот На Налепница И Се Држи До Вашиот Телефон Назад, А Заврши Со Нежно Притискање.Безбедна Мобилен Телефон Карта Носителот : Одговара Стандардна Големина на Кредитна Картичка, лична Карта, возачка Дозвола, Бизнис Картичка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мобилен Телефон Паричник, Галакси Енергија за Држачот за Назад на Телефонот Лепило се Држи На Кредитна Картичка

Примени На Рамен Suface.Галакси Енергија Печатени Држачот За Назад На Phone Material : Стп Leather Providing Висок Квалите

DEN 287.76