• Новак
10 Инчен Инчен Лаптоп Торба Ракав Случај Corgi Куче Лаптоп Водоотпорен Компјутерски Таблет Носи Торба Покрие

10 Инчен Инчен Лаптоп Торба Ракав Случај Corgi Куче Лаптоп Водоотпорен Компјутерски Таблет Носи Торба Покрие

DEN 359.52

Достапност
Достапно за нарачка

Водоотпорен.Corgi Dogcomputer Торба 10" 12" 13" 15" 17 Инчен Лаптоп Носи Торба Ракав.Corgi Куче На Патент На Врвот Отворање Слајдови Отворањето Непречено За Лесен Пристап На Уредот.Тенок И Лесен, Тоа Ќе Не Направи Уред Гломазна, И Тоа Може Да Биде Лесно Падна Во Briefcase, Ранец Или Други Торба.Corgi Куче Површината Е Направен Од Високо-Густина Оксфорд Ткаенина, И Ентериер Е Исполнет Со Полиестер Пена Баласт Слој, Кој Може Да Го Апсорбира Шок И Вибрации, И Заштита На Вашата Опрема Од Прашина, Нечистотија, Влијание, Влијание И Случајно Гребнатини.Како Професионален Лаптоп Ракав Бренд, Имаме Различни Серија Во Нашата Продавница Да Ги Задоволат Вашите Потреби.Полни 18 Месец Грижете Се-Бесплатно Гаранција Со Доживотна Поддршка! 24 Часа Услуги На Клиентите Поддршка, Само Да Ги Купите И Да Уживаат Во Овој Супериорен Производ Со Доверба И Ризик Бесплатно!. 10 Инчен, 12 Инчи, 13 Инчен, 15 Инчи, 17 Инчи Се Погодни За Повеќето Падовите И Тетратки.Компјутер Лагер Торба, Компјутерски Торба, Торба За Лаптоп, Лаптоп Торба, Компјутерски Лагер Торба, Лагер Торба.Corgi Куче Карактеристикиrn1.10" 12" 13" 15" 17 Инчен Лаптоп Носи Торба Ракав,Заштитете го Вашиот Лаптоп Од Гребење, Шок И Прашинаrn2.Истите букви На Предната И Задната страна,Светло И Удобно, Двојно Патент Дизајн,Целосно да се Заштити Вашиот Компјутер Од тоа да Биде Изгребани, Јавните Вода, Истиснување И Така Натаму;rn3.Тенок И Лесен,Водоотпорен,Супер Мека Рачка,Лесно Да се Носатrn4.Машина Перат,Може Да Се Повтори, Чистење, Лесно Да Се Исуши.Никогаш не Исчезнатrn5 Добар Квалитет, Конкурентна Цена, Јасно Модел, Лесен За Носење, Тоа Е Најдобриот Подарок За Семејството И Себе си.Нашата Продавница Секогаш Има Една Кој Одговара На Вашата Визија, Јас Ви Посакувам Среќен Шопинг.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тенис Силуета Мобилен Телефон Паричник, се Држи На Паричникот за Кредитна Картичка, Бизнис Картичка Компатибилна

Удобно да го Прикачите Телефонскиот Торбичка На Вашиот паметен Телефон Со Користење на вградената 3m се�

DEN 239.76

Мобилен Телефон Паричник, Галакси Енергија за Држачот за Назад на Телефонот Лепило се Држи На Кредитна Картичка

Примени На Рамен Suface.Галакси Енергија Печатени Држачот За Назад На Phone Material : Стп Leather Providing Висок Квалите

DEN 287.76