• Новак
Neoprene Таблета Случај, Торба Случај, Таблет Торбичка, Дише Заштита на Поклопецот, Дигитални Пишување Одбор за Таблет Одбор(8.5 инчи)

Neoprene Таблета Случај, Торба Случај, Таблет Торбичка, Дише Заштита на Поклопецот, Дигитални Пишување Одбор

DEN 413.52

Достапност
Достапно за нарачка

Моден дизајн, лесно да се стави на и полетување. 100% сосема нов и висок квалитет.Заштитете го вашиот таблет од прашина, гребење и шок.Мека и дише, трајни и перат.Направени со висок квалитет enviromental Neoprene Материјал.Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Мека и дише, трајни и перат.Заштитете го вашиот таблет од прашина, гребење и шок.Моден дизајн, лесно да се стави на и полетување.Направени со висок квалитет на животната средина Neoprene Материјал.Спецификации : Боја : Сина Материјал : Neoprene Големина : 8.5, 12inch (Изборен) Пакет Тежина : 42g, 62g Пакет Листа : 1 x Таблета Случај (Не вклучуваат Таблета).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Среќен Божиќ Мобилен Телефон Паричник, се Држи На Паричникот за Кредитна Картичка, Бизнис Картичка Компатибилна

Паричникот Случаи Се Патува Додатоци За Назад На Мобилни Телефони, Заштедите Време Со Брз Пристап До Ва�

DEN 239.76