• Новак
Huawei Nova7Pro Уметност Кактус Волна Случај, Мека Меки Тенка рачно изработени Топло Косата Зимска Покривка, WEIFA Око-Фаќање на Девојка Тенок Телефон Случај за Huawei Нова 7 Pro ?

Huawei Nova7Pro Уметност Кактус Волна Случај, Мека Меки Тенка рачно изработени Топло Косата Зимска Покривка,

DEN 1492.80

Достапност
Достапно за нарачка

WEIFA компанија ќе ја исполни својата цел, да обезбеди добра услуга.Година, Најновите Посебна Уметност, Дизајн, совршено се Вклопува за звучници, полнење пристаништа, аудио портови и копчиња.Штитат од несакани испакнатини, Камера, случајно капки, абразија, гребнатини, модринки, dusts и дамки.Држете го телефонот цврсто, Лесно Притиснете опфатени копчиња, сите пристаништа и контроли.Дебели, Тенки, Ultralight Еко-пријателски, Лични, Високо-квалитетни материјали.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Црвено Лондон Улица Телефон Држачот За Картички За Мобилен Телефон Се Држи На Картичката Паричникот Ракав Мобилен

Материјал И Големина На : Назад На Телефонот Кредитна Картичка Во Држачот Е Направен Од Висок Квалитет Н

DEN 789.60