• Новак
Corgi 13 15 Инчен Лаптоп Заштита Ракав Neoprene Лаптоп Компјутер Џеб Таблета Briefcase Носи Торба/Торбичка Кожата Покрие/Мулти-Боја & Големина Избори Случај

Corgi 13 15 Инчен Лаптоп Заштита Ракав Neoprene Лаптоп Компјутер Џеб Таблета Briefcase Носи Торба/Торбичка

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

➤【360° Заштита】 : Површината На Лаптоп Случај Е Направен Од Врвен Квалитет Neoprene,Во Комбинација Добро Подлога Сунѓер Со Мека На Допир Внатрешниот.√ 5 - Празник : Декорирате Вашиот Лаптоп за ноќта На Вештерките,денот на Благодарноста,Божиќ,Денот на Вљубените,Св.3d Мека Внатрешна Соочи се Обезбеди 360° Заштита За Вашиот Лаптоп.Елегантни Лаптоп За Носење Совршено За Мажи,Жени,Девојки Или Колеџ За Користење Во Бизнис,Патување,Работа,Студија И Повеќе Наврати.√ 3 - Пол : Момчиња,Девојчиња,Мажи,Жени,Млади,Olderteenagers.√ 2 - Стил : Случајни,Симпатична,Кул,Модата.Заштита На Вашиот Лаптоп Супериорен Од Паѓа,Испакнатините,И Инциденти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат