• Новак
fitBAG Класичен Blue Прилагодено Прилагодени Ракав за полнење за Motorola Леново Мото G4 Плус година 4 Генерал. Вистински Alcantara Торбичка со Интегриран Microfibre Поставата за Чист

fitBAG Класичен Blue Прилагодено Прилагодени Ракав за полнење за Motorola Леново Мото G4 Плус година 4

DEN 669.60

Достапност
Достапно за нарачка

Handsewn за совршено се вклопуваат за полнење за Motorola Леново Мото G4 Плус 2016 година 4 Генерал. Оваа торба само ќе одговара Motorola Леново Мото G4 Плус 2016 година 4-та Генерација, без никакви дополнителни Случај, Маска, Браник или слично.Оригиналниот Alcantara.Интегрирани hightech Micro Fibre поставата за екран и телефонот за чистење.Апсолутно врвен квалитет.Произведени во Германија.Гаранција 24 месеци.По повик, вашиот мобилен телефон може да изгледа доста непријатни : отпечатоци од прсти, пот, маснотии и прашина на екранот се само досадно!Најдобар начин да се ослободите од овој проблем е да се земе ткаенина за чистење на леќите и да се чисти вашиот телефон.Но, треба да се секогаш имаат ткаенина за чистење на леќите со него/неа?Не е тоа досадно?Сега, правото се најде решение : одвоивме најдобри микрофибер материјал и интегрирани во нашите кеси.На ѕидот на нашата fit BAGs исклучиво е направен од висок квалитет на microfibre, обезбедување вашиот телефон е секогаш чист!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тенис Силуета Мобилен Телефон Паричник, се Држи На Паричникот за Кредитна Картичка, Бизнис Картичка Компатибилна

Удобно да го Прикачите Телефонскиот Торбичка На Вашиот паметен Телефон Со Користење на вградената 3m се

DEN 239.76