• Новак
fitBAG Ретро Браун Обичај Прилагодени Ракав за ПРВ 20L+ / 20L Плус | произведени во Германија | парична Казна Сомотски Ткаенина Торбичка случај Покрие со Microfibre Поставата з?

fitBAG Ретро Браун Обичај Прилагодени Ракав за ПРВ 20L+ / 20L Плус | произведени во Германија | парична Казна

DEN 453.60

Достапност
Достапно за нарачка

Handsewn да се совршено да се вклопи во ПРВ 20 L+ / 20 L Плус само.Удобно одговара на вашиот уред (прво мора да се отстрани било која друга случај, браник, маска или слично).Контактирајте со нас пред купување ако сакате да продолжите со користење на еден од вторите.Стручно пораби : произведено во Германија 2 годишна гаранција.Заштита од прашина, гребнатини и светлосни ефекти.Многу фини и модерен сомотски ткаенина.Автоматската чистење функција од страна на интегриран high-end microfibre.Дизајни од Alcantara да Зебра да се вклопи во секој вкус.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тенис Силуета Мобилен Телефон Паричник, се Држи На Паричникот за Кредитна Картичка, Бизнис Картичка Компатибилна

Удобно да го Прикачите Телефонскиот Торбичка На Вашиот паметен Телефон Со Користење на вградената 3m се

DEN 239.76

Мобилен Телефон Паричник, Галакси Енергија за Држачот за Назад на Телефонот Лепило се Држи На Кредитна Картичка

Примени На Рамен Suface.Галакси Енергија Печатени Држачот За Назад На Phone Material : Стп Leather Providing Висок Квалите

DEN 287.76