• Новак
Троја Безбедност Латекс Обложени Работа Ракавици, Општа Намена Ракавици (240 Парови, Сино/ Сива)

Троја Безбедност Латекс Обложени Работа Ракавици, Општа Намена Ракавици (240 Парови, Сино/ Сива)

DEN 448.80

Достапност
Достапно за нарачка

60% памук/10% полиестер/ 30% Латекс.Ергономски дизајниран за супериорен се вклопуваат и се чувствуваат.Двојно Натопи Латекс обложени дланката и на прстите да се подобри контрола, зголемување на триење и влажни отпор.Лесна одговара обезбедува максимална флексибилност и голема умешност.Повеќето широко се користи како работат ракавици во магацин, градина, градежништвото, земјоделството и други различни индустрии.На економски начин на заштита во широк спектар на апликации.Добар материјал за ракување, одржување и други индустриски или домаќинство, работа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CTB за Еднократна употреба Нитрилна Ракавици, Големина Медиум - Кутија од 100 Ракавици Латекс Слободни, Прав-Бесплатно,

Мултицел.Правfree / Латекс Слободни.Нестерилни.Нитрилна Синтетички Мешавина 100 Ракавици / Кутија.CTB за Едн

DEN 692.40

Мажите Antiskid на Екранот на Допир, Ракавици Целосна Прст Дише Фитнес Белезници Возење Велосипед возење Велосипед

Позицијата на 's устата е против пролизгување и отпорни, која ја апсорбира на неговата форма и го намалув

DEN 1140.00

Зимски Топли Ракавици Аикидо Ракавици Ракавици за Ладна Снег Ракавица Велосипедизам Пешачење Спортски Ракавици

Мажите Лажен Кожа Топло Правец Доказ Термички Ладно Доказ Mitts Не се лизга Екран на Допир за Надворешна С

DEN 335.76

ZWJABYY Рехабилитација Робот Ракавици,Hemiplegia Прст Рехабилитација Тренер,Рака Функција Обновување Прст Тренер,Ракавици

▶Карактеристики : ✔ Три начини : автоматски режим, огледало на владата, и конфронтација обука.✘ Немаше

DEN 9359.76