• Новак
Shanrya Мини Рака Потоплите, Двојно Страна Греење USB Полнење Интелигентна Контрола на Температурата Дигитален Дисплеј Брзо Греење Рака Потоплите за Дома за Активност?

Shanrya Мини Рака Потоплите, Двојно Страна Греење USB Полнење Интелигентна Контрола на Температурата Дигитален

DEN 244.80

Достапност
Достапно за нарачка

Функција : 1.Преносни Мал : има doughnut форма, мали и преносливо, и може да се користи како совршен подарок за семејството и пријателите.Брза Греење : Со софистицирана технологија на производство, оваа рака потопло може да се загрева побрзо во 1 секунда и се наплаќаат од страна на USB.Двојно Страна Греење : На рака потопол е опремена со греење алуминиумски лим од двете страни, кои може да се загрева на двете страни.8 оз Пакет Листа : 1 x Hand Потоплите (Батеријата Вклучена)1 x Складирање Bag1 x Lanyard1 x Корисникот Manual1 x USB Кабелот за Напојување. Преносни Мал : има doughnut форма, мали и преносливо, и може да се користи како совршен подарок за семејството и пријателите. Интелигентна Контрола на Температурата : Користењето на интелигентен агрегација чип за заштита на суштинските врски, рака потоплите интелигентно контролира температурата. Брза Греење : Со софистицирана технологија на производство, оваа рака потопло може да се загрева побрзо во 1 секунда и се наплаќаат од страна на USB.Интелигентна Контрола на Температурата : Користењето на интелигентен агрегација чип за заштита на суштинските врски, рака потоплите интелигентно контролира температурата.5 Часови Време на Полнење : 3h Weight : Прибл.

Спецификацијата

Item Type:
Hand Warmer
Material:
ABS, Silicone
Voltage:
5V
Current:
2A
Power:
≤10W
Heating Temperature:
Level 1
Battery:
Polymer Lithium Battery 5000mAh (Battery Included)
Working Time:
Level 1
Charging Time:
3h
Weight:
Approx. 279g / 9.8oz
Package List:
1 xHand Warmer (Battery Included)1 x Storage Bag :
1 x Lanyard :
1 x User Manual :
1 x USB Power Cord :

Со стоката дадена додека купуваат

Загреан Ракавици - Електрични Водоотпорен Загрева Скијачки Ракавици Мажи Жени,7.4 V Батерија На Страна Потоплите,Мотоцикл

Овој Загреан Ракавици со Различни Големини : изберете ја вашата fitable големини.Загрее Целата своја Рака д

DEN 468.00