• Новак
HotHands Рака Warmers - Долготрајни Безбедно Природен Мирис на Воздухот Активира Warmers - До 10 Часа на Топлина - 3 Пар

HotHands Рака Warmers - Долготрајни Безбедно Природен Мирис на Воздухот Активира Warmers - До 10 Часа на Топлина

DEN 151.20

Достапност
Достапно за нарачка

Направени во САД користење на домашни и увезени материјали.Доколку топлината се намалува, се изложуваат на потопол воздух и се тресат. • Времетраење НА Топлина : До 10 часа на топлина.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ WARMERS - за еднократна употреба воздух-се активира топлина пакети кои обезбедуваат секојдневниот топлина и се идеални за зачувување на вашето тело топли кога температурата станува ладна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Загреан Ракавици - Електрични Водоотпорен Загрева Скијачки Ракавици Мажи Жени,7.4 V Батерија На Страна Потоплите,Мотоцикл

Овој Загреан Ракавици со Различни Големини : изберете ја вашата fitable големини.Загрее Целата своја Рака д

DEN 468.00