• Новак
uxcell Ѕид Таванот Планината Цевка Поддршка, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Прилагодливи Цевка Рака Стегач за 42-45mm Цевка 2 парчиња

uxcell Ѕид Таванот Планината Цевка Поддршка, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Прилагодливи Цевка Рака Стегач за

DEN 419.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одговара на Цевки со Дијаметар : 42 - 45mm / 1.65" - 1.77".Пакет Содржина : 2 парчиња x Цевка Поддршка со Монтирање на Делови.Направени од полиран 304 од не ' рѓосувачки челик, цврсти и издржливи.Дизајниран за поддршка на цевки или прачки со дијаметар од 42-45mm.Лесно да се инсталира и може да се инсталира на ѕид или плафон.Направени од полиран 304 од не ' рѓосувачки челик, цврсти и издржливи.Дизајниран за поддршка на цевки или прачки со дијаметар од 42-45mm.Лесно да се инсталира и може да се инсталира на ѕид или плафон.Спецификација : Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Steel Finish : Polishing Fit Цевка со Дијаметар : 42 - 45mm / 1.65" - 1.77"Менгеме Големина : 85 x 25мм / 3.35" x 0.98" (L*W)Менгеме Дебелина : 1.3 mm / 0.05"База Големина : 60 x 2mm / 2.36" x 0.08" (D*T)База Род Дијаметар : 19mm / 0.75"Вкупна Висина : 90mm / 3.54"Монтажа Дупка со Дијаметар : 4mm / 0.16"Пакет Содржина : 2 парчиња x Цевка Поддршка со Монтирање на Делови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат