• Новак
Bettomshin Прилагодливи Рака Reamer 17-19mm High Speed Челик H8 Мелење Машина Алатка 1pcs

Bettomshin Прилагодливи Рака Reamer 17-19mm High Speed Челик H8 Мелење Машина Алатка 1pcs

DEN 380.16

Достапност
Достапно за нарачка

【Високо-брзински Челик Алатка】- Добра за општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост за отпорност на абење. 【Соголени Алатка】- Карактеристики само на база супстрат, без никакви дополнителни третман или облоги, погоден за широк опфат на апликации. 【Рака Reamer】- Reamer може да биде рака управувана од страна на употреба на клучеви и се користи за светлина се намали, поправка работа, отстранување на акции или едноставно за проширување дупки. 【Директно Flute Алатка】- Овозможува чипови да се соберат во флејта при сечење, добро прилагодени за повеќето апликации во плитки места.Отпорност на топлина, долг животен век. 【Апликација】- Дизајниран за точни reaming во алуминиум, леано железо, бакар, магнезиум алуминиум, пластика, дрво, итн.Bettomshin Прилагодливи Рака Reamer 17-19mm High Speed Челик H8 Мелење Машина Tool Description*Високо-брзински челик алатка е добра за општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост за отпорност на абење.*Рака Reamer може да биде рака управувана од страна на употреба на клучеви и се користи за светлина се намали, поправка работа, отстранување на акции или едноставно за проширување дупки.*Директно flute алатка им овозможува на чипови да се соберат во флејта кога сечење и е погоден за повеќето апликации во плитки места.Отпорност на топлина, долг животен век.*Соголени алатка карактеристики само на база супстрат, без никакви дополнителни третман или облоги, и е погоден за широк опфат на апликации.*Тој е дизајниран за точни reaming во A3 челик, од легиран челик, од леано железо, фрлија челик, алуминиум и други метални материјали.Specification Product Име : Прилагодлив Рака Reamer Material : ХСС (High Speed Челик)на Точноста : H8 Adjustment Опсег : 17-19mm Package Содржина : 1 x Прилагодливи Рака Reamer.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат