• Новак
Течни Рака Сапун и Течни Рака Сапун Refil Комбо, 6 Pack Течни Рака Сапун 12.5 Fl МЛ, 6 Pack рака Сапун Рефил 33 Fl МЛ, Василиј Мирис

Течни Рака Сапун и Течни Рака Сапун Refil Комбо, 6 Pack Течни Рака Сапун 12.5 Fl МЛ, 6 Pack рака Сапун Рефил

DEN 3264.24

Достапност
Достапно за нарачка

Течни рака сапун направен со етерични масла, алое вера, маслиново Масло, и други смислено избрани состојки.Paraben слободни Рака сапун, Кои исто така се направени без phthalates или вештачки бои.Без суровост Рака Сапуни.Ниту еден од нашите производи се тестирани на животни.Хард-работи, не-сушење сапун за зафатени рацете.Течни Рака Сапун и Течни Рака Сапун Refil Комбо, 6 Pack Течни Рака Сапун 12.5 Fl МЛ, 6 Pack рака Сапун Рефил 33 Fl МЛ, Василиј Мирис.Рака сапуни се специјално направени за да се чисти и freshen раце, без сушење, додека, исто така, обезбедување на посебни, чудни мирис, за целиот свој дом.Сензација во puddle!Оваа напорно течен Сапун формула содржи маслиново масло, Алое Вера, и етерични масла, кои ги чистат и freshen раце.Овие смислено избрани состојки се создаде не-сушење уште омекнување сапун за зафатени рацете.Направени без parabens, phthalates, животно-изведен состојки, и секогаш без суровост Сапун.Течни Рака Сапун и Течни Рака Сапун Refil Комбо, 6 Pack Течни Рака Сапун 12.5 Fl МЛ, 6 Pack рака Сапун Рефил 33 Fl МЛ, Василиј Мирис.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

220c Апсорпција! Сребрени јони Ефект! Целосно Дише Лист! Спокојство Подлога Сигурен Супер Нега на Кожата Подлога

220c апсорпција!Сребрени јони ефект!Целосно дише лист!Спокојство Подлога Сигурен Супер Нега на Кожата По

DEN 14560.32