• Новак
Течни Рака Сапун Со Оливија Грижа - Лаванда & Маслиново Масло. Сите Природни - Чистење, Микроб-Борби, Навлажнувачки Рака Мие за Кујна & Бања - Нежна, Блага и Природни Ми

Течни Рака Сапун Со Оливија Грижа - Лаванда & Маслиново Масло. Сите Природни - Чистење, Микроб-Борби, Навлажнувачки

DEN 334.80

Достапност
Достапно за нарачка

✅ ИСПОЛНЕТ СО ОРГАНСКИ МАСЛИНОВО МАСЛО – Искуство флорални, смирувачки мирис на Лаванда како што пенливата вашите раце со нашите навлажнувачки, маслиново масло-збогатен течни рака сапун.Оваа француско-инспириран сапун се направени со природни состојки, билни екстракти, и најдобрите маслиново масло да се очисти нежно, без сушење. ✅ПРИРОДНИ РАКА МИЕ – Оваа рака сапун се направени со природни состојки и е погодна за сите типови на кожа.Тоа е бесплатно на Parabens, Phthalates, Алкохол и други штетни хемикалии. ✅ЧИСТИ & MOISTURIZES – Нашите Лаванда рака сапун ќе придавам влогови на вашите раце и да ги заштити од сушење додека за перење далеку бактерии, нечистотија, grimes, и нечистотии. ✅ПОМАГА при што ЗАГИНАА БАКТЕРИИ БАКТЕРИИ – Оваа рака мие содржи анти-бактериски својства и помага во убивањето на бактерии, оставајќи ги вашите раце чисти и мека.Користете секој ден во кујна и бања. ✅ Без СУРОВОСТ & НАПРАВЕНИ ВО САД – Сите наши производи се суровост-слободни и никогаш не биле тестирани на животни.Сите производи се направени во Калифорнија, САД.Зелен Чај, Лаванда, Мандарина & Verbena.Нашите природни рака сапун користи растителна основа антибактериски состојки за смирување чисти.Помеша со прочистувачките и смирувачки етерични масла, овој течен сапун работи напорно за да се очисти вашите раце додека спречување на несаканите сувост.ВЕГЕТАРИЈАНЦИ, ГМО СЛОБОДНИ, & СУРОВОСТ БЕСПЛАТНО!.Користење на неверојатна состојки дека природата има обезбедено за нас, Оливија Нега се посветени на обезбедување на најдобри чисти и се грижи за вас во текот на вашата убавина и бања рутина.Нудејќи производи за секој аспект на вашето само грижа, може да бидат сигурни да знаат вашиот тело и добро се во голема suds.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

220c Апсорпција! Сребрени јони Ефект! Целосно Дише Лист! Спокојство Подлога Сигурен Супер Нега на Кожата Подлога

220c апсорпција!Сребрени јони ефект!Целосно дише лист!Спокојство Подлога Сигурен Супер Нега на Кожата По

DEN 14560.32

NA Хотел Патување за Еднократна употреба сапун Таблети 20 Заградени сапун Хартија Преносни Рака за Перење Таблети

Хотел Патување за еднократна употреба сапун таблети 20 парчиња заградени сапун хартија преносни рака за

DEN 2400.00