• Новак
Рака на Нога Нега Восок Павлака, Млеко Прополис и Екстракт Навлажнувачки Кора Исклучување Негување Рака Маска за Рака, Нога Мека Кора Исклучување Восок 50g

Рака на Нога Нега Восок Павлака, Млеко Прополис и Екстракт Навлажнувачки Кора Исклучување Негување Рака Маска

DEN 261.36

Достапност
Достапно за нарачка

【Безбедно Состојка】 Рака восок користи безбедна и нежни состојки кои можат да разлиствам, да заличи, јадев, и придавам влогови на вашите раце. 【Подобри страна на кожата】 Рака восок промовира апсорпција на хранливи материи, и длабоко ја храни и ја смирува кожата, ја подобрува квалитетот на кожата. 【Лесно се апсорбира】 Рака восок со мека и нежна текстура дека е лесно се апсорбира кога се применува еднакво. 【Навлажнувачки】 Ефикасно придавам влогови и хидрат на кожата, го надополнува кожата со влага, ја прават кожата мека и нежна. 【Отстрани рака линии】 Рака-негување на восок може да услов сува и груба раце за да се намали фини линии или брчки.Функција : 1. Рака восок користи безбедна и нежни состојки кои можат да разлиствам, да заличи, јадев, и придавам влогови на вашите раце. 2. Рака восок промовира апсорпција на хранливи материи и длабоко ја храни и ја смирува кожата, ја подобрува квалитетот на кожата. 3. Рака восок со мека и нежна текстура дека е лесно се апсорбира кога се применува еднакво. 4. Ефикасно moisturizes и хидрира кожата, replenishes на кожата со влага, ја прави кожата мека и нежна. 5. Рака-негување на восок може да услов сува и груба раце за да се намали фини линии или брчки.Спецификација : Предмет Тип : Рака Восок Нето содржина : 50g / 1.76 оз рок на траење : 3 години Пакет листа : 1 x Рака восок.

Спецификацијата

Item Type:
Hand Wax
Net content:
50g / 1.76oz
Shelf life:
3 years
Package list:
1 x Hand wax :

Со стоката дадена додека купуваат

Рака Хидратантна Маска Рака Ракавици, Јадев Белење Хидратантна Нега На Рацете Алатка, Навремено Белење, Прирачник

Опис : Земете ја вашата раце на одмор и регенерирање во само 20 минути и да се направи најмногу од вашиот в

DEN 194.16