• Новак
GAMETECH 3DS XL Променлива Рака Зафат -Црна- / Аналогни Стап Опфаќа поставување

GAMETECH 3DS XL Променлива Рака Зафат -Црна- / Аналогни Стап Опфаќа поставување

DEN 318.72

Достапност
Достапно за нарачка

Функција 1 : збир на костец и контролер влошки идеален за лов игри.Карактеристика 2 : Двојна контрола со активирањето на тип што го прави лесно да го притиснете L / R копче за Функција 3 : Силикони контролер подлога подобрува зафат!Напорната работа е во РЕД.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

EIMGO Радост-Един Костец за Nintendo Прекинувач, Носат-Отпорни, Џојстик Рачка за Префрлување, 4 во 1 (Црвена+Розова+Blue+Green)

Ергономски дизајн обезбедува супериорни зафат и подобрена удобност.Ви овозможи да игра за подолго врем

DEN 518.40