• Новак
Wesco 230052 Алуминиум StairKing Батеријата Напојува Качување Скалило Апаратот Камион со Авто Назад Ratchet, Moldon Гумени Тркала, 850 lbs Капацитет, 24 Ширина x 72 Висина x 12 Длабочина

Wesco 230052 Алуминиум StairKing Батеријата Напојува Качување Скалило Апаратот Камион со Авто Назад Ratchet,

DEN 1202.40

Достапност
Достапно за нарачка

Заварени алуминиумска конструкција. 1/2 коњски сили, 50 ampere, висок вртежен момент моторот работи ладилникот под оптоварување.Индустриски одделение опрема кутија пренесува стабилна власт и не е препорачан на други вози дизајни.Голем 2-инчи дијаметар, полиуретан кревање нозе обезбеди посигурни скалило грчевито држејќи се за.Авто назад ratchet работи прво да се земе гасена надвор на товар појас, а потоа обезбедува ratchet чудак линкови за да безбедно се стегне оптоварување.Wesco Stair King батеријата напојува качување скалило апаратот камион е направен на заварени алуминиумска конструкција. 1/2 коњски сили, 50 ampere висок вртежен момент моторот работи ладилникот под оптоварување.Индустриски одделение опрема кутија пренесува стабилна власт и не е препорачан на други вози дизајни.Голем 2-инчи дијаметар, полиуретан кревање нозе обезбеди посигурни скалило грчевито држејќи се за.Авто назад ratchet работи прво да се земе гасена надвор на товар појас, а потоа обезбедува ratchet чудак линкови за да безбедно се стегне оптоварување.Noseplate мерки 24-инчи ширина од 4-инчи длабоки.Заварени светлина-тежина рамка и noseplate.Тоа е да се има запечатени за одржување-бесплатен батеријата.Полначот и коло прекинато вклучени.Карактеристики 6-инчи moldon гумени тркала. 2 Парче со затворач појас.Мерки 24-инчи ширина од 72-инчи висина од 12-инчи длабочина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MTYLX Мултифункционален Преносни Колички со Тркала,Шопинг Кошничка Количка, Ултра Лесен Водоотпорен Абс Материјал,

♦ Тркала, Гумени Тркала Материјал, Задебелена, со Кадар Прстен Фиксни, Молчи, Лесно да го Промените Трка

DEN 1036.80