• Новак
Пакет-N-Roll 87-307-917 260 КГ Капацитет Преносни Рака Камион, Една Големина, Сива

Пакет-N-Roll 87-307-917 260 КГ Капацитет Преносни Рака Камион, Една Големина, Сива

DEN 1439.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пропадна Димензии : 30-Инчен Висина, 2-Инчен Длабочина, 17-Инчни Ширина.Отворете Димензии : 39-Инчен Висина, 11-Инчен Длабочина, 17-Инчни Ширина.Пети Плоча Димензии : 11-Инчен x 17-Инчни.Здрав рамка дава сила за висок капацитет на носивост.Мазна Возен 5. 9-инчен гумени тркала. 150 фунти капацитет рака камион огради надолу до 2 инчи дебела за лесно складирање Здрав Челична Рамка со дополнителни оптоварување поддршка плоча Интегрирани една рака заклучување и ослободување справи со силна композитни поддржува за wobble слободни перформанси Bungee кабелот вклучен, рака камион е опремен bungee Копчиња и пред-drilled bungee поддршка дупки Висина : 40-инчи, ширина : 15.25-Инчи, 5-инчен тркала.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MTYLX Мултифункционален Преносни Колички со Тркала,Шопинг Кошничка Количка, Ултра Лесен Водоотпорен Абс Материјал,

♦ Тркала, Гумени Тркала Материјал, Задебелена, со Кадар Прстен Фиксни, Молчи, Лесно да го Промените Трка

DEN 1036.80